Pozývame ťa na náš komunitný vianočný večierok

By Veronika Plesníková
0

Aj v tomto roku sme pre vás pripravili vianočný večierok. Pamätáte? Minulý rok nám v dôsledku pandémie nevyšiel, ale tento rok je „konštelácia hviezd“ priaznivá.

Stretneme sa 4.12.2022 v DK Vajnory.

Čo nás čaká?

Občerstvenie 

Čo si prinesieme, to bude. Občerstvenie si zabezpečujeme svojpomocne. Už to poznáte. Každý prinesie niečo v množstve akoby pre vlastnú spotrebu a urobíme komunitný stôl. Nápoje, koláčiky, chlebíčky, nátierky, jednohubky… Každý, čo len chce. Okrem toho bude guláš alebo kapustnica.

Program

Budeme glazovať keramiku vyrobenú v Remate a Modre. Budú aj dielničky. Ale stále je vítaný akýkoľvek príspevok do dielničiek alebo k programu. Vítané sú vystúpenia väčších detí, tanec, gymnastika atď. Oslovili sme DJ Pedro, ktorý by nás mal sprevádzať od 13:00 do 16.:00.

Možno príde aj Mikuláš!

Workshop 

Áno, aj ten bude. Bude zameraný na tútorstvo. Prvé zasadnutie, nápady, podnety, smerovanie, očakávania, možnosti.

Swap hračiek a detských vecí

Môžete naň priniesť pre vás nepotrebné hračky alebo kúsky oblečenia. Na swape si nájdu nového majiteľa. Dáme im druhú šancu.

Darčeky

Aby sme deťom urobili radosť, budeme rozdávať aj darčeky. Každá rodinka prinesie zabalenú maličkosť podľa vlastného uváženia. Všetky darčeky dáme do jedného vreca a každé dieťa si nejaký vyloví. Keďže máme chlapcov aj dievčatá, tak niečo neutrálne (knihy, spoločenské hry, farbičky, omaľovánky, športové potreby, čiapky, šáliky, ponožky…). A aby nám všetko pekne vyšlo, nezabudnite priniesť presne toľko darčekov, koľko máte detí.

Radi uvidíme aj teba, preto sa prihlás, aby sme vedeli, že prídeš.

    Súhlasím so zasielaním komunikácie na emailovú adresu

    Leave a comment

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *