Stretli sme sa v Zálesí

By Veronika Plesníková
0

Keďže členov nášho OZ Downov syndróm nájdete po celom Slovensku, býva ťažké nájsť miesto na stretnutie. Preto keď sa tri mamičky z Prešova vyberú s deťmi na rehabilitačný pobyt do Dunajskej Lužnej (Tetis), nemožno premrhať príležitosť na stretnutie západ – východ.

19.9.2021 sme sa stretli v Zálesí. Krátke fotenie, občerstvenie, tanečné číslo v podaní Emilky a Elky, ku ktorému sa pripojil Marek a nakoniec aj všetky menšie deti, krátka prechádzka na móle a na záver Gešajovské mlyny – to bol program príjemne stráveného spoločného popoludnia.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať opäť za skvelé nedeľné stretnutie našich rodiniek a skvelých detičiek v Zálesí. Ja sa s vami vždy tak rada stretnem. Toľko energie a pohody človek málokedy zažije. Je neuveriteľné stretnúť sa s rodinkami, hlavne mamičkami, s ktorými si píšem o rady a zrazu… Je tu stretnutie a človek má pocit, akoby sme sa poznali celý život… Ďakujem svojej dcére Lujze za to, že je, pretože vďaka nej som vás spoznala už nielen na fotkách, ale aj naživo. My z východu nemáme toľko možností sa s vami zo západu stretnúť, o to viac je to pre nás vzácnosť. Dúfajme, že všetci z nás budú mat takú príležitosť sa stretnúť a porozprávať a hlavne detičky budú mat skvelé zážitky.

Ivka, dcéra Lujza

Perfektné stretnutie na krásnom mieste zo skvelými a úžasnými rodinkami. Super taký nápad sa spolu poznať, vymeniť si spolu rady a skúsenosti a porozprávať sa aj o bežnom živote našich detičiek. Keby sme nebývali na opačnom konci Slovenska, tak by sme určite chodili častejšie na takéto stretnutia. Sme rady, že sme spoznali nových milých ľudí, na ktorých sa budeme vždy tešiť. Aj ostatným odporúčame sa takto stretnúť, keď budú mať čas, chuť a príležitosť, pretože nám to veľa dalo vidieť, aké sú naše detičky jednoducho šikovné a roztomilé a akých majú skvelých rodičov, 

Anetka, syn Damiánko

Aj ja sa chcem pekne poďakovať za úžasné stretnutie, spoznanie nových ľudí a ich krásnych detičiek, za nové poznatky, skúsenosti, čo sa týka rôznych cvičení pre naše deti, aby sa posúvali vpred.

Janka, dcéra Eliška

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *