Poklad na Striebornom jazere 20.5.2023

By Eva Madarászová
0

Naša májová akcia – Poklad na Striebornom jazere v Galante mala úspech. Načerpali sme veľa pozitívnej energie. Zabavili sa nielen deti, ale aj ich rodičia a kamaráti. Projekt sa uskutočnil vďaka projektu spoločnosti TESCO Vy rozhodujete, my pomáhame, v ktorom sme obsadili prvé miesto v regióne. O náš pitný režim sa postaral St. Nikolaus a Budiš. Po dobrotách, akými boli guláš a neskôr aj opekačka, nám táto pramenitá voda padla vhod. Niektorí si namiešali Herbert sirupy. No to bola topka! Úplne ako domáci sirup! Pochutili sme si aj na najlepších arašidových Chrumkách od spoločnosti Miva. Mňam!

Všetkým sponzorom zo srdca ďakujeme.

Naše špeciálne poďakovanie patrí aj Ranču na Striebornom jazere pri Galante, ktoré akciu skvele zabezpečil organizačne. Cítili sme sa tu výrobne, preto sa zas radi určite vrátime.

Máš rád western prostredie? Koníky a iné zvieratká? Chceš nájsť poklad na Striebornom jazere? Alebo sa len tak chceš stretnúť, pokecať so „starými“ známymi alebo si nájsť nových kamošov? Pokiaľ si aspoň raz odpovedal na otázku ÁNO, tak prídi 20. mája na Ranč na Striebornom jazere do Galanty. Čaká nás bohatý program plný zábavy.

Komunitné stretnutie bude: 20.5.2023 10:00 – 17:00

Miesto konania: Ranč na Striebornom jazere v Galante (http://www.rancgalanta.sk/)

Jazda na koníkoch, lukostreľba, diskotéka, prekvapenie vo forme hľadania pokladu, zvieratká, detské ihriská alebo len tak prechádzka okolo jazera. Na ranči je krásne prostredie. Nuda rozhodne nebude.

Budeme variť guláš, ale môžeš si priniesť aj niečo na opekanie. Ohnisko bude pripravené. Dobrôtky prinesené z domu sú vítané. Pitný režim bude zabezpečený. V areáli bude k dispozícii aj bar, kde si môžete zakúpiť nápoje a nejaké dobrôtky.

Táto akcia sa koná vďaka projektu Tesco – Vy rozhodujete, my pomáhame, a preto bude celá akcia ZDARMA.

Program :

  • 10:00 – príchod – privítanie
  • 11:00 – 12:00 jazda na koníkoch
  • 11:30 – 13:00 guláš
  • 14:00 – 16:00 jazda na koníkoch
  • 14:00 – 16:00 hľadanie pokladu
  • 11:00 – 17:00 hudba – disko zábava

Parkovanie priamo v areáli. Stretneme sa pri budove Kolaloka.

Čo si prinesieme:

Pohodlné oblečenie, môžete si priniesť vlastné misky a príbory na guláš (nie je to povinné, budeme mať aj my nejaké), dobrú náladu 🙂

V prípade nepriaznivého počasia sa program presunie do vnútorných priestorov.

Ak by ste mali záujem o ubytovanie, tak sa mi hláste (Eva Madarászová, 0907 522 489, FB alebo emadaraszova1@gmail.com) a podľa počtu viem vybaviť ubytovanie priamo na ranči alebo v penzióne v meste.

Komunitné stretnutie finančne podporujú:

  • Tesco – Vy rozhodujete, my pomáhame
  • OZ Downov syndróm
  • Ranč na Striebornom jazere Galanta

Pokiaľ ešte nie si členom Občianskeho združenia, neváhaj sa zaregistrovať aj s celou rodinou: zaregistruj sa tu.

Ďakujeme za záujem, prihlasovanie je ukončené.

Prihlasovať sa môžete tu:

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *